Lyže Amundsen Fram…
Expedice do 24 hodin
Koupit
9 999
Skladem 3 ks
Kód: 542028-Grey
Více o značce >>
Aktivita Zimní sporty, Expedice
Typ produktu Lyže
Určení Pánské
Velikost 194

Amundsen Fram Waxless jsou voskové lyže, tuhé po celé délce, dostatečně úzké pro upravené tratě, ale perfektně jako doma v horách.

 

Lyže na dlouhé horské výlety, s vyšší kapsou nad zónou úchopu než Amundsen, plnou ocelovou hranou a tuhostí a stabilitou Amundsen Fram Waxless jsou ideální pro treky s extra váhou - ideální pro dobrodruhy, kteří plánují dlouhé výlety s sáně nebo těžké náklady.


Šupinatý vzorek v měřítku lyží Åsnes poskytuje vynikající přilnavost, bez času stráveného voskováním.

Lyže Amundsen jsou vybaveny systémem Skinlock, který je připraven k tomu, aby X-Skin mohl být během několika sekund uzamčen do středu lyže. Takže i když je Amundsen BC dostatečně úzký na upravené tratě, lezecký pás může být okamžitě připevněn k lyži.

 

Roald Amundsen (1872–1928), první muž, který dosáhl jižního i severního pólu, byl polárník, objevitel, výzkumník a průkopník letu. Procházel severozápadní pasáží a byl průkopníkem v používání vzducholodí a letadel v polárním výzkumu. Mnoho z jeho expedic se uskutečnilo s polární lodí „Fram“, kterou vlastnil průzkumník Frijdtof Nansen.

Vyberte si správnou délku lyží

 

Délka lyží se určuje podle tělesné hmotnosti a výšky. Níže uvedená tabulka je pouze vodítkem. Zkušenosti, dovednosti, terén a individuální potřeby mohou ovlivnit váš výběr délky.

Obecně řečeno, pohyb v členitém terénu vyžaduje kratší lyže než otevřená horská plošina. A pro začátečníky se krátké lyže lépe ovládají. Pokud lyžujete hlavně po tratích, není délka tím nejdůležitějším faktorem. Pro dobrý plovák na hlubokém sněhu je užitečná menší širší lyže. Lehčí lyžaři mohou uvažovat o kratší lyži; těžší lyžaři delší lyže. Lyžaři s nákladem, jako jsou batohy a saně, by mohli uvažovat o delší lyži.

 

Tabulka velikostí

 

Výška

Váha kg

Doporučená délka lyže

165-170 cm

60-70 kg

180 cm

170-175 cm

70-80 kg

187 cm

175-185 cm

75-85 kg

194 cm

180-190 cm

80- 95 kg

201 cm

190+ cm

95+ kg

208 cm

 


Načítání obsahu...

Doporučujeme zakoupit