Backcountry běžky…
Expedice do 24 hodin
Koupit
210
9 199
Skladem poslední kus
Kód: 542029-Ice
Více o značce >>
Typ produktu Lyže
Určení Unisex
Velikost 210

Backcountry běžky určené pro běh se psem FINNMARK 54 WL/FL Asnes

Finnmark 54 Wl / Fl od Åsnes je bezmazná horská lyže bez ocelové hrany, ideální pro lyžování se psem v terénu nebo na horách. Lyže má lehké dřevěné jádro vyztužené karbonem a skelnými vlákny a díky dlouhé tuhé konstrukci je ideální na dlouhé výlety po náhorní plošině, nejlépe se zavazadly. Jedná se o lyže vhodné pro psy bez ocelové hrany, abyste se svým nejlepším čtyřnohým přítelem mohli sdílet mnoho dlouhých lyžařských výletů v horách. Díky Nordic Rocker (Early Rise) a výraznému švihu zajišťuje houpavost. Lyže je dodávána s nástavcem pro X-skin.

TECHNICKÉ RADY PRO VÝBĚR SPRÁVNÝCH LYŽÍ

Pokud chcete z běžného systému Åsnes co nejvíce, Åsnes doporučuje použít upravený mohér X-skin 45 mm pro jízdu za studena / mírný terén. Mokré olovo a strmý terén vyžadují 45mm syntetickou X-skin.

Obecná rada od Åsnes: Provoz v nerovném terénu vyžaduje kratší lyže než otevřená horská pásma. Pro začátečníky to bude často jednodušší s krátkými lyžemi. Pokud chodíte hodně v upravených stopách, nezáleží na délce, jak dobře plavete ve sněhu, pak je rozhodující napětí. Pokud se jedná o lehkého člověka, měl by zvolit i o něco kratší lyži a naopak, pokud jste těžší.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Oblast použití: Hory, dlouhé procházky v přírodě
Bez mazání
Hodí se do lyžařských stop
Délka: 170, 180, 190, 200, 2010
Šířka: 68-54-61
Materiál: jádro z topolového dřeva a uhlík
Hmotnost: 840 g (190 cm lyže)


Načítání obsahu...

Doporučujeme zakoupit

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací