Backcountry běžky…
Expedice do 24 hodin
Koupit
210
9 599
Skladem 3 ks
Kód: 542201-Green
Více o značce >>
Aktivita Zimní sporty
Barva Zelená
Typ produktu Lyže
Určení Unisex
Velikost 210

Backcountry lyže do stopy i těžkého terénu Mountain Race 48 ASNES

Mountain Race 48 Skin jsou dostatečně silné, aby zvládly drsný terén a tvrdé podmínky a přesto se dokonale hodí i na upravené tratě. Jsou to lyže pro rychlejší dobrodružství. Lyže je také vyrobena se Skinlockem, který umožňuje okamžité připevnění X-Skin, což umožňuje lézt na náročnější kopce a zdolávat náročnější terén s minimální námahou. Jejich výrazná vosková kapsa, mírný boční střih a 3/4 ocelové hrany mezitím nabízejí stabilitu a kontrolu při sjezdu.

Mountain Race 48 zkonstruované s jádrem z paulovnie pro pevnost a hmotnost, 48 mm v pase, váží pozoruhodných 1520 g na pár pro 200 cm lyže – ideální pro opuštění upravených tratí a rozbití stezek.

VÝBĚR DÉLKY

Délka lyží se určuje podle tělesné hmotnosti a výšky. Níže uvedená tabulka je však pouze orientační – vaši volbu délky mohou ovlivnit zkušenosti, dovednosti, terén a individuální potřeby.

Obecně řečeno, pohyb v členitém terénu vyžaduje kratší lyže než na otevřené horské plošině. A pro začátečníky jsou krátké lyže snadněji ovladatelné. Pokud lyžujete hlavně podél tratí, není délka tím nejdůležitějším faktorem. Pro dobrý pohyb na hlubokém sněhu se hodí menší širší lyže. Lehčí lyžaři mohou zvážit kratší lyže; těžší lyžaři delší lyže. Lyžaři s nákladem, jako jsou batohy a sáňky, mohou zvážit delší lyže.

Úzké běžecké lyže jako Mountain Race46 a Mountain RACE 48: 

Délka těla    váha (kg)    Délka lyží
-170 cm        -70             180 cm
170-180        70-80         190
180-190        80-90         200
190+             90+            210


Načítání obsahu...

Doporučujeme zakoupit

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací