Lyžařské ultralehké…
Expedice do 24 hodin
Koupit
2 399
Skladem 3 ks
Kód: 541701-orange
Více o značce >>
Aktivita Zimní sporty, Expedice
Barva Oranžová
Typ produktu Lyže
Určení Unisex
Velikost 140

Lyžařské ultralehké hůlky na Backcountry Cecilie Asnes 145cm

Cecilie je zbrusu nová hliníková tyč vyrobená z hliníku 7075 – krásně lehká a dostatečně pevná, aby vydržela to nejhorší na horách. Tato lyžařská hůl má dlouhou, ergometrickou a pohodlnou rukojeť, která umožňuje snadnou změnu úchopu při změně terénu. Byla navržena a vyvinuta ve spolupráci s Per Finne Design ve Voss v Norsku, aby vydržela neustálý test na expedicích a v drsných zimních horách.

TECHNICKÉ PARAMETRY A NORSKÁ KVALITA

  • Dlouhá a pohodlná rukojeť z EVA – pro změnu úchopu při lyžování.
  • Nová funkce a konstrukce vodítka – nastavení výšky a uchopení je snazší než kdy dříve.
  • Nové nastavení vodítka kolem zápěstí (uchop jednou rukou).
  • Funkce bezpečnostního vodítka a upevňovací bod – už nikdy neztratíte své hůlky.
  • Pevná hliníková konstrukce.
  • Toto je typická lyžařská hůl Cecilie Skog, vyrobená tak, aby odpovídala jejím typickým lyžím. Cecilie Skog je jednou z předních světových dobrodruhů. Jediná žena, která dosáhla výstupu na Sedmi vrcholů – nejvyšších bodů na všech sedmi kontinentech – překročila Grónsko, vylezla na Cho Oyu a K2 a dosáhla jižního i severního pólu.

Výběr správné délky

Lyžařské hůlky pro použití v backcountry budou obvykle muset být přibližně o 35-40 cm kratší, než je vaše vlastní výška. Dalším způsobem měření je vybrat tyč, která je přibližně dlouhá od podpaží k zemi nebo o 5 cm kratší, když stojíte vzpřímeně.

Zručnost, zkušenosti, použití a osobní preference také ovlivní vaši volbu délky. Hůlky si ale určitě nevybírejte příliš dlouhé, protože to brání krevnímu oběhu v pažích, je to nepříjemné a při lyžování v chladném počasí vám mrznou prsty. Celkově je to o osobních preferencích.

Video k produktu Lyžařské ultralehké hůlky na Back Country Cecilie Asnes 145cm


Načítání obsahu...

Doporučujeme zakoupit

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací